Studio

Chcielibyście mieć klasyczny portret, podkreślający walory Waszej urody? Potrzebujecie zdjęcia biznesowego, które będzie budowało Wasz wizerunek?  A może pragniecie podarować komuś sesję na urodziny lub ważny jubileusz?

Dlaczego portret?

Portretujemy się od zawsze. Trudno przecież wyobrazić sobie historię malarstwa czy rzeźby, bez portretu. Nic dziwnego, że wraz z pojawieniem się fotografii natychmiast pojawił się portret fotograficzny. Tradycyjny, malowany konterfekt na dobre ustąpił miejsca fotografii portretowej na przełomie XIX i XX wieku. To z tego okresu pochodzą nasze najstarsze zdjęcia przodków w rodzinnych albumach. Były bardzo ważne dla naszych bliskich, są bardzo ważne i cenne dla nas. Wyglądają nieco inaczej i zazwyczaj znacznie lepiej niż zdjęcia „pstrykane” dziś przy każdej okazji. Choć popularne „selfiki” świetnie rejestrują chwilę, ich życie kończy się najczęściej wraz ze zmianą telefonu. Tradycyjny portret wymaga czasu i pracy, jednak jego przeznaczeniem jest znacznie dłuższe trwanie. Zapraszam więc do portretu, na którym wspólnie postaramy się wydobyć z Was to, co najpiękniejsze, a jednocześnie prawdziwe.

Co Was czeka?

Najpierw, jeśli jeszcze się nie znamy, poproszę o podesłanie kilku dotychczasowych, w miarę aktualnych zdjęć. Potem porozmawiamy. Będę się chciał dowiedzieć jak chcielibyście być uwiecznieni. Może opowiecie mi o swoim ulubionym obrazie, malarzu, fotografie? Może spróbujemy odtworzyć jakiś dawny portret z Waszym udziałem? Ustalimy, czy docelowy portret ma być wykonany w kolorze czy czerni i bieli. Wybierzemy scenerię i garderobę. Przed właściwą sesją oddam Was w ręce profesjonalnej wizażystki, która ułoży twarzową fryzurę i wykona makijaż podkreślający walory Waszej urody. Fotografowanie zwieńczy ten proces przygotowań.

Oferuję trzy opcje sesji portretowej w moim studio lub w plenerze

SESJA ZŁOTA – 2000 zł, z pełnym zaangażowaniem wizażystki: makijaż + ułożenie fryzury oraz pomoc w przygotowaniu do trzech różnych stylizacji. Po zakończonej sesji otrzymacie po 5 profesjonalnie opracowanych zdjęć z każdej stylizacji (w postaci cyfrowej – pliku) oraz jeden wydruk w formacie 30×40 cm przygotowany na papierze barytowym, przy użyciu najtrwalszej technologii druku pigmentowego, chroniącej fotografię przed skutkami upływu czasu.

SESJA ZŁOTA: 3 stylizacje | 15 zdjęć | 1 wydruk 30x40cm

 

SESJA SREBRNA – 1300 zł, dwie stylizacje z makijażem wykonanym przez profesjonalną wizażystkę, zrealizowane  w studio lub plenerze. Po sesji otrzymacie po 5 profesjonalnie opracowanych zdjęć z każdej stylizacji, gotowych do wykonania odbitek w pracowni fotograficznej.

SESJA SREBRNA: 2 stylizacje | 10 zdjęć

 

SESJA NIEBIESKA – 800 zł, bez zaangażowania wizażystki, jedna stylizacja, w studio lub w plenerze. Po sesji otrzymacie 5 profesjonalnie opracowanych zdjęć, gotowych do wykonania odbitek w pracowni fotograficznej.

SESJA NIEBIESKA: 1 stylizacja | 5 zdjęć