SESJA INSPIROWANA PORTRETEM MALARSKIM

W tej sesji wchodzimy w świat malarstwa na pełnej petardzie. Zadbam o perfekcyjne światło, wierną kompozycję i starannie dobrane rekwizyty, aby odtworzyć znany obraz z Waszym udziałem. Ważne, by wybrać taki obraz, który nie wymaga zbudowania wielkiej teatralnej scenografii, oraz by przedstawiona na nim osoba choć w pewnym stopniu przypominała tę przeze mnie fotografowaną. Dobrze też jest wybrać obraz klasyka, a nie np. Picassa 😉

Portret wg Jan van Eyck „Portret mężczyzny w czerwonym turbanie”
Portret wg Bartolomé Esteban Murillo „Dwie kobiety w oknie”
Portret wg Johannes Vermee „Dziewczyna z perłą”
Portret wg Rogiera van der Weydena „Portret damy”
Portret wg Charles Gustave Housez „Josquin dés Prés”
Portret wg Sandro Boticellego „Narodziny Wenus”
Portret wg Bernini Giovanni Lorenzo „Ekstaza św. Teresy z Ávila”

Cena sesji wzorowanej na konkretnym portrecie malarskim to 2000 zł za jedną stylizację. Wspomaga nas profesjonalna wizażystka. Sesja może odbywać się w studio, plenerze lub miejscu wskazanym przez zamawiającego.

Po obróbce otrzymacie Państwo profesjonalnie opracowaną fotografię w formie cyfrowej oraz wydruk zdjęcia z w formacie 30×40 cm, w najwyższym standardzie wystawienniczym (papier barytowy, druk pigmentowy o trwałości ponad 100 lat) + 5 dodatkowych cyfrowych zdjęć pokazujących proces przygotowań.

Możliwe są sesje wieloosobowe – do trzech osób jednocześnie na zdjęciu. Wiąże się to z dopłatą 1000 zł za każdą dodatkową osobę.

REZERWUJ SESJĘ

Proszę o wypełnienie poniższego formularza. Chętnie dowiem się o Państwa oczekiwaniach i inspiracjach: Jak chcielibyście być uwiecznieni? Macie ulubiony obraz, malarza, fotografa? Może spróbujemy odtworzyć jakiś dawny portret z Państwa udziałem?

Jeśli jeszcze się nie znamy, uprzejmie proszę o przesłanie kilku aktualnych zdjęć lub linku do miejsca gdzie mogę je obejrzeć.

Po wysłaniu zgłoszenia otrzymacie Państwo szczegółowe informacje z propozycją terminu oraz numerem do kontaktu telefonicznego.

  Galeria i Sklepik z Fotografiami:

  Między niebem, a ziemią

  Break 4
  Cena: 150,00 
  Na patrolu 3
  Cena: 150,00 
  Orvieto
  Cena: 150,00 
  Break nad chmurami
  Cena: 150,00 
  Viviers
  Cena: 150,00 
  F-16 Tiger
  Cena: 150,00 
  Neapol
  Cena: 150,00 
  Katedra poznańska
  Cena: 150,00 
  Wenecja 02
  Cena: 150,00