SESJA PORTRETOWA

Kilka godzin przed obiektywem, trzy różne stylizacje, różne inspiracje, by wydobyć z Was wszystko co najpiękniejsze i najprawdziwsze. Czy będziemy się tu inspirować malarstwem dawnym? Zawsze! Ale nie będzie to wierne odtworzenie obrazu. Raczej klasyczny modelunek światłocienia, wytworna kompozycja, dobrze dobrane kolory. Zrobię wszystko, by oglądający Wasze zdjęcia westchnęli z zachwytem: Wyglądasz bosko, jak z pięknego obrazu!

Cena sesji portretowej z trzema stylizacjami to 2500 zł. Makijaż przygotuje  profesjonalna wizażystka. Sesja może odbywać się w studio, plenerze lub miejscu wskazanym przez zamawiającego.

 

Po obróbce otrzymacie Państwo 15 profesjonalnie opracowanych fotografii (po 5 z każdej stylizacji) w formie cyfrowej oraz 3 wydruki wybranych zdjęć (po 1 z każdej stylizacji) w formacie 30×40 cm, w najwyższym standardzie wystawienniczym (papier barytowy, druk pigmentowy o trwałości ponad 100 lat).

 

Możliwe są sesje wieloosobowe – do trzech osób jednocześnie na zdjęciu. Wiąże się to z dopłatą 500 zł za każdą dodatkową osobę.

 

W przypadku gdy osoba portretowana przygotowuje się do sesji samodzielnie, bez pomocy wizażystki oraz oczekuje jedynie zdjęć w formie cyfrowej (5 fotografii w postaci obrobionych plików), cena za portret w jednej stylizacji wynosi 1500 zł.

REZERWUJ SESJĘ

Proszę o wypełnienie poniższego formularza. Chętnie dowiem się o Państwa oczekiwaniach i inspiracjach.

Jeśli jeszcze się nie znamy, uprzejmie proszę o przesłanie kilku aktualnych zdjęć lub linku do miejsca gdzie mogę je obejrzeć.

Po wysłaniu zgłoszenia otrzymacie Państwo szczegółowe informacje z propozycją terminu oraz numerem do kontaktu telefonicznego.

  Galeria i Sklepik z Fotografiami:

  Między niebem, a ziemią

  Break 4
  Cena: 150,00 
  Na patrolu 3
  Cena: 150,00 
  Orvieto
  Cena: 150,00 
  Break nad chmurami
  Cena: 150,00 
  Viviers
  Cena: 150,00 
  F-16 Tiger
  Cena: 150,00 
  Neapol
  Cena: 150,00 
  Katedra poznańska
  Cena: 150,00 
  Wenecja 02
  Cena: 150,00